11108. 31. Gelaufene Gross-Auktion Porzellan
24 000 HUF
0 HUF
cca 1900 Fischer Ignác falitál, kézzel festett, aranyozott porcelánfajansz, festés több helyen lekopott, jelzett "Fischer I. Budapest" d: 30,5 cm / Fischer plate, hand-painted, slightly worn gold paint
Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk