XIX. sz.: Tűzaranyozott asztali képkeret. 15x29 cm. Képméret: 10x15 cm... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/31/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Kunst-Antikvitaten~12843/XIX-sz-Tuzaranyozott-asztali-kepkeret-15x29-cm-Kepmeret-10x15-cm-Gold-plated-frame-Pict~II1948389
1948389
11034
31
Art, antiquities
Beschreibung: XIX. sz.: Tűzaranyozott asztali képkeret. 15x29 cm. Képméret: 10x15 cm / Gold plated frame. Picture size 10x15 cm
: turóczi_márk