Keramiken

Zahl der Lose: 16

Gorka Lívia (1925-2011): Madaras váza. Festett, mázas kerámia, jelzett, apró máz hibával, m:23 cm
11076.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
16
Gorka Lívia (1925-2011): Hasadó gömb forma párban. Magas hőfokon égetett, színesen festett samottos kerámia, jelzett (halványan), kopás nyomokkal, m:15 és 17 cm
11077.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Gorka Lívia (1925-2011): Halas váza. Kézzel festett mázas kerámia, apró mázhibákkal, jelzett, m: 29 cm
11078.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Gorka Géza (1895-1971): Váza. Mázas kerámia, jelzett m:10 cm, d: 15 cm
11079.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975): Fürdés után. Terrakotta, jelzett, karcolásokkal, m: 33 cm
11080.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
15
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Menekülők. Terrakotta relief, jelzett, nagyon apró lepattanással, 30×19 cm
11081.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
Medgyessy Ferenc (1881-1958): Debreceni Vénusz. Terrakotta, jelzett, jó állapotban, m: 60 cm
11082.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Kerényi Jenő (1908-1975): Könyöklő akt. Terrakotta, kopás nyomokkal, jelzett, m:25 cm, h:32 cm
11083.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
15
Kerényi Jenő (1908-1975): Álló nő. Festett terrakotta, apró lepattanással, jelzett, m: 31 cm
11084.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
19
Gombos Székely Lilly (1897-): Art deco női fali maszk, mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, 19×8 cm
11085.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Simó Ágoston (1925-2011): Egyedi mintázatú kerámia váza, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm
11086.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Egzotikus lány gyertyatartóval. Festett mázas kerámia, jelzett, apró máz hibákkal, m:24,5 cm
11087.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF