Juwelen

Zahl der Lose: 9

Ezüst (Ag.) medál tűszerelékkel és rozetta formájú lánccal, 22 db tükörsaton foglalatú gyémánttal, jelzés nélkül, összesen: 2 ct, bruttó:20 g
19000.

Rufpreis:
60 000 HUF
189,27
210,53
17
cca 1890 Párizs, ezüst (Ag.) ovális szelence turbékoló galambpárral, préselt és poncolt, belül kopott tűzaranyozással, jelzett, 7,5×5,5 cm, nettó: 67 g / Paris, silver (Ag.) oval box, decorated with doves, with hallmark, net weight: 67 g
19001.

Rufpreis:
20 000 HUF
63,09
70,18
XIX. sz eleje: Temesvári ezüst könyvveretek. WM mesterjeggyel 145g. / Temesvar silver book ornaments. Hallmarked.
19002.

Rufpreis:
26 000 HUF
82,02
91,23
Ezüst (Ag.) szecessziós színházi táska, zárógombos, jelzett, jó állapotban, karlánccal,12,5×15,5 cm, nettó:148 g.
19003.

Rufpreis:
28 000 HUF
88,33
98,25
19004.

Rufpreis:
280 000 HUF
883,28
982,46
Ezüst (Ag.) talpas jardiniere, rokájos áttört életképpel, jelzett, eredeti hibátlan üvegbetéttel, nettó:271 g, m:19 cm, h:16,5 cm
19005.

Rufpreis:
60 000 HUF
189,27
210,53

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Wichtige Information:

Bitte, nutzen Sie den „Updaten” Knopf neben dem Angebotkästchen, wenn Sie den aktuellen Zustand sehen möchten. Die Seite aktualisiert nicht selbständig.

Angesehene Kategorien

Aktuelle Nachrichten

Käufer-Provision bei Auktion: 22%

Auktion 353.
Zahlungsfrist: 24 September

Auktion 354.
Von 10 bis 19 September
Zahlungsfrist: 4 Oktober
Besichtigung: Von 16 bis 19 Oktober

  Ereigniskalender

  • Mo-Mi: 10-17 Uhr
  • Do: 10-19 Uhr
  • Frei: geschlossen
  • Am Wochenende: geschlossen

© 2011-2018 Darabanth Briefmarkenhandel und Numismatik GmbH.