XX. sz. eleje: Veszprém vármegye hímzett címere üvegezett keretben./ E... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/31/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Historische-Dokumenten-Handschriften~13227/XX-sz-eleje-Veszprem-varmegye-himzett-cimere-uvegezett-keretben-Embroidered-coat-of-arms-4~II1931458
1931458
11296
31
Historical documents, manuscripts
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: XX. sz. eleje: Veszprém vármegye hímzett címere üvegezett keretben./ Embroidered coat of arms 46x50 cm
: turóczi_márk