Rákosi Uitz János (1887-?): Szent László-templom. (Béke tér). Olaj, v... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/31/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~12778/Rakosi-Uitz-Janos-1887-Szent-Laszlo-templom-Beke-ter-Olaj-vaszon-jelzett-torot~II1933243
1933243
10047
31
36000
Rufpreis:
36 000 HUF 97,30 EUR , 105,88 USD
Beschreibung: Rákosi Uitz János (1887-?): Szent László-templom. (Béke tér). Olaj, vászon, jelzett, törött üvegezett sérült keretben, 40×50 cm
: turóczi_márk