Gross Arnold (1929-2015): Lelátás a Szigligeti vároldalról 1954.(A höl... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/31/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~12778/Gross-Arnold-1929-2015-Lelatas-a-Szigligeti-varoldalrol-1954A-holgy-a-rezkarcon-Mohos-Pir~II1903439
1903439
10016
31
28000
Beschreibung: Gross Arnold (1929-2015): Lelátás a Szigligeti vároldalról 1954.(A hölgy a rézkarcon Mohos Piroska jelmeztervező feltehetően). Rézkarc, papír, jelzett, szélén foltos, 28,5×40 cm
: vörös_iván