Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Fésülködő aktok. Rézkarc, papír, pecséte... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/31/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~12778/Aba-Novak-Vilmos-1894-1941-Fesulkodo-aktok-Rezkarc-papir-pecsetes-szignoval-uvegeze~II1903151
1903151
31
28000
Rufpreis:
28 000 HUF 75,68 EUR , 82,35 USD
Beschreibung: Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Fésülködő aktok. Rézkarc, papír, pecsétes szignóval, üvegezett keretben, 17,5×21,5 cm
: vörös_iván