Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 70

Urbán György (1936-2011): Kompozíció. Olaj-kollázs, vászon, jelzett, 120×80 cm
10060.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
Urbán György (1936-2011): Kompozíció. 1975. Kréta-tempera, papír, jelzett,. 24x34 cm
10061.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Vágó Magda (1947-): Terasz. Olaj, vászon, jelzett, 40×50 cm
10062.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Véghseő Klára (1953-): Szentendre. Olaj, vászon, jelzett, 79×59 cm
10063.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
Walleshausen Zsigmond (1888-1978): Önarckép. Rézkarc, papír, jelzett, gyűrődéssel, Imrének szeretettel 1923 XII.23 Zsiga, 7,5×8 cm
10064.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Zádor István (1882-1963): Kilátás a dombról 1912. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 48×55 cm
10065.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
cca 1850 Jelzés nélkül: Az ifjú Ferenc József. Olaj, vászon, restaurált, keretben, 93×74 cm / cca 1850 Emperor Franz Joseph, oil, linen, restored, 93×74 cm
10066.

Rufpreis:
260 000 HUF
702,70
764,71
1902 Koronás Madonna a kis Jézussal, orosz ikon, tojás tempera, fa tábla, hátodalon cirill leírással (Szent Panteleimon-monostorban lévő ikon másolata), apró lepattanással, eredeti tartójában / XIXth century: Russian icon Crowned Madonna with baby Jesus. 24×20 cm
10067.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Gara Arnold (1882-1929): Ex libris Rosa Braun. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14×10 cm
10068.

Rufpreis:
5 000 HUF
Nagy Sándor: (1868-1950): Ex libris Bernardy György (1864-1938) Marosvásárhely polgármestere részére. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11,5x9 cm
10069.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF