1894 Szabadkőműves jelvény Aranyozott fém. Johann Wagner & Sohn, Berli... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/31/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Freimaurerei~12800/1894-Szabadkomuves-jelveny-Aranyozott-fem-Johann-Wagner-Sohn-Berlin-jelzett-ekszeresz-dobo~II1926283
1926283
11914
31
60000
Freemasonry
Rufpreis:
60 000 HUF 162,16 EUR , 176,47 USD
Beschreibung: 1894 Szabadkőműves jelvény Aranyozott fém. Johann Wagner & Sohn, Berlin jelzett ékszerész dobozban / Freemason badge in signed box. 7,7 cm
: turóczi_márk