cca 1890-1900 Nagyméretű konyha és személyzete a századfordulón Budapest I. kerületében (királyi vár?), Hollenzer és Okos műterméből, hidegpecséttel jelzett fotó, kartonra ragasztva, szép állapotban, 20×26 cm