30314.
30. Gelaufene Gross-Auktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Szántó Gergely (1886-1962) 1960. "Székely Bertalan 1835-1910 - Pedagógusok Szakszervezete" Br plakett (141,09g/80mm) T:2- hátoldalán matricák, patina / Hungary 1960. "Székely Bertalan 1835-1910 - Pedagógusok Szakszervezete (Bertalan Székely 1835-1910 - Trade Union of Pedagogues)" Br plaque. Sign.: Gergely Szántó (141,09g/80mm) C:VF stickers on back, patina