30311.
30. Gelaufene Gross-Auktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885" nagyméretű fém plakett, oldalain sérült rögzítőpántok (~1100g/244mm) T:2- patina, szennyeződés / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885" large metal plaque with damaged wearing hooks on edge. Sign.: István Scwartz (~1100g/244mm) C:VF patina, stain HP 4552var