Konyorcsik János (1926-2010) DN "Mennyi sok mindent oda-adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady" egyoldalas Br emlékérem (180g/90mm) T:2 patina
/ Hungary ND "Mennyi sok mindent oda-adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady" one-sided Br plaque with a citation of Endre Ady poet. Sign.: János Konyorcsik (180g/90mm) C:XF patina