Borsos Miklós (1906-1990) 1973. "István - Géza / Ezer éves Esztergom 973-1973" kétoldalas Br plakett (344g/102mm) T:1- kis patina / Hungary 1973. "István - Géza / 1000th Anniversary of Esztergom 973-1973" double-sided Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (344g/102mm) C:AU small patina