Borsos Miklós (1906-1990) 1955. "Hommage a Picasso" Br plakett (228g/84mm) T:1- kis patina / Hungary 1955. "Hommage a Picasso" Br plaque. Sign.: Miklós Borsos (228g/84mm) C:AU small patina