30594.
30. Gelaufene Gross-Auktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
60 000 HUF
Jugoszlávia ~1935. "Szent Száva Rend középkereszt" aranyozott és zománcozott jelzetlen Ag kitüntetés nyakszalagon, Huguenin gyártású típus? (52x86mm) T:2 aranyozás kopott / Yugoslavia ~1935. "Order of Saint Sava Commander Cross 3rd class" gold plated and enamelled unmarked Ag decoration with neck ribbon, Huguenin type? (52x86mm) C:XF gold plating worn