30589.
30. Gelaufene Gross-Auktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
3 000 HUF
30
1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case C:AU NMK 720.