Nemes Sándor: Gyakorlati nyomozás. Bp.,1944, Griff. Kiadói kopott félv... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/30/kategorien~Bucher/Bucher-Sozialwissenschaften~12162/Nemes-Sandor-Gyakorlati-nyomozas-Bp-1944-Griff-Kiadoi-kopott-felvaszon-kotes-kiadoi-hi~II1845212
1845212
15250
30
Books: Social sciences
Beschreibung: Nemes Sándor: Gyakorlati nyomozás. Bp.,1944, Griff. Kiadói kopott félvászon-kötés, kiadói hiányos papír védőborítóban. Számozott (1200/332.) példányban.
: tánczos_gábor