15011.
30. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Handbook for travellers in Greece. Murray's Hand-book. London, 1900, John Murray. Szövegközti illusztrációkkal, térképekkel, vázlatokkal illusztrált. Görög-angol szójegyzék melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, kopott gerinccel, a térkép melléklet hiányzik./Handbook for travellers in Greece. Murray's Hand-book. London, 1900, John Murray. Linen-binding, with worn and damaged spine, without map appendix, with greek vocabulary, in English language.