15003.
30. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Fényes Elek: Magyarország statistikája. I-III. (Egybekötve.) Pest, 1842-1843, Trattner-Károlyi, VII+306 p.+ 2 kihajtható táblázattal+4+199+4+146 p. Korabeli félvászon-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, és gerinccel, foltos.