Az oroszországi hadifogság képekben. Szerk.: Fejes István - Fejes Gyul... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/30/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~12156/Az-oroszorszagi-hadifogsag-kepekben-Szerk-Fejes-Istvan-Fejes-Gyula-Rakospalota-1931-sze~II1857966
1857966
15112
30
Books: Military
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: Az oroszországi hadifogság képekben. Szerk.: Fejes István - Fejes Gyula. Rákospalota, 1931, szerzői. Festett vászonkötésben, gerincén kopásokkal, kötés laza
: tánczos_gábor
Katalognummer: