15137.
30. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Architektur, Kunst
36 000 HUF
97,30 EUR, 105,88 USD
Ruzicskay György: Szerelemkereső. Száznyolc eredeti algrafia. Nagyvárad, 1935, Sonnenfeld Adolf. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval,a címlapja pótolt, az eredeti címlap a pótolt címlap mögött, kijár és sérült.