Tétel

Rufpreis:

24 000 HUF

Beschreibung:

A Magyar Tudós Társaság Évkönyvei. Hetedik kötet. 1842-1844. Buda, 1846, Magyar Királyi Egyetem, 1 t. (Barabás Miklós (1810-1898)-Tyroler I.: József nádor. acélmetszet.) +XII+165+537 p.+1 t.(Schöfft Ágoston (1809-1888)-Walzel Ágoston Frigyes (1790-1860): Kőrösi Csoma Sándor portréja, litográfia.) Acélmetszetű díszcímlappal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, a lapok kissé foltosak. Benne számos neves szerző írásával közte: Teleki József, Eötvös József, Széchényi István, Bajza József, Székács József, Schedel (Toldy) Ferenc, Horváth Mihály, Péczely József, Szlemenics Pál írásaival. Közte: Eötvös József: Emlékbeszéd Kőrösi Csoma Sándor lev. tag. felett c. írással. Ritka!

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor