cca 1930 Impregnált zöldfájú Turul gyufa. Pecséttel jelzett Globus nyo... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/30/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Werbung-Plane-und-Plaketentwurf~12199/cca-1930-Impregnalt-zoldfaju-Turul-gyufa-Pecsettel-jelzett-Globus-nyomdas-gyufacimke-terv-A~II1845462
1845462
10108
30
Advertisement and Poster Designs
Beschreibung: cca 1930 Impregnált zöldfájú Turul gyufa. Pecséttel jelzett Globus nyomdás gyufacímke terv. Akvarell, papír, / Match advertising. Watercolor. 48x23 cm
: tánczos_gábor