11130. 30. Gelaufene Gross-Auktion Porzellan
90 000 HUF
0 HUF
cca 1900 Zsolnay eozin mázas váza, formaszám:272, jelzett (körpecsét, ORION felirattal), mázalatti hajszál repedéssel, pereme szakszerűen restaurálva, m:24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván