Kunst, Antikvitäten

Zahl der Lose: 29

XVIII: sz. Váradolaszi (Nagyvárad) címeres pecsétnyomója. Sigillum Olaszi de Várad 1692 / Seal maker of Varadolasi, (Olosig, Oradea). 8 cm
11040.

XVIII: sz. Váradolaszi (Nagyvárad) címeres pecsétnyomója. "Sigillum Olaszi de Várad 1692" / Seal maker of Varadolasi, (Olosig, Oradea). 8 cm

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
cca 1910 Szövettel bevont Kugler Gerbaud papír bonbonos doboz, d: 10,5 cm
11041.

Rufpreis:
6 000 HUF
1941 A Soproni Bányászati és Erdészeti Akadémia erdészeti karának ballagási hímzett selyem karszalagja, 13×20 cm
11042.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
cca 1930 Bársony erdészeti diáksapka 12 réz gombbal, sértetlen, szép állapotban
11043.

Rufpreis:
5 000 HUF
XIX. sz.: Földgolyót tartó Atlaszt formázó pecsétnyomó. ezüstözött bronz / Bronze Atlas seal maker .8 cm
11044.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1900 Tűzoltó síp bojttal, réz, hiányos, 17×8 cm, bojt h:47 cm
11045.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
cca 1970 Kisdobos zászló / Young pioneer flag. 68x44 cm
11046.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
11047.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
cca 1918 Falemezre festett nemzeti címer, 72×52 cm
11048.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1900 W.M.F. szecessziós alpakka boros kancsó, jelzett, m:28,5 cm
11049.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
11050.

Rufpreis:
100 000 HUF
270,27
294,12
Royal Zinn szecessziós ón tálca, jelzett, apró horpadással, 27×17 cm
11051.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF