50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
1933 Stern Ármin (1883-1944) festőművész ceruzarajza Samuel Bettelheim (1872-1942) cionista politikus, újságíróról, ceruza, papír, jelzett, kartonon, a karton két sarka sérült és a karton foltos, 31x22 cm