cca 1880 Első erdélyi vasút. A Piski-Petrozsényi szárnyvonal helyszínrajza. Nagyméretű, kihajtható tervrajz, az összes állomással. Aranyozott egészvászon kötésben. 252x34 cm / Plan of the first Transylvanian railways. Piski and Petrosany. Large plan in full linen binding 252 x 34 cm