15296.
29. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Sozialwissenschaften
3 000 HUF
Fellner László: Szemléltető, vagyis segédkönyv a szemléltetéshez szülők, nevelők, tanítók, tanítójelöltek és kisdedóvók használatára. Pest, 1862, szerzői (Müller Emil Könyvnyomdája). Helyenként foltos lapokkal, kopott félvászon kötésben.