Megyery Ella: Ejtőernyős villámháború. Eredeti felvételekkel
(Bp.), [1941.] Stádium. 335 p., 8 t. (fotók). A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott Tiltott Könyvek listáján! Kiadói, kissé kopott félvászon kötésben.