Rudolf Payer-Thurn, Hermann Reuther: Grillparzer im Bilde. Wien, 1930. Bibliophilen-Gesellschaft., 13 + 3 p. + 43 t. Sorszámozott 413/600. Aranyozott egészvászon tékában, jó állapotban. / In full linen case. 32x43 cm