Szana Tamás: Örök emlékek. Bp.,1892, Szépirodalmi Könyvtár, (Rózsa Kálmán és neje-ny.), 142+2 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Jó állapotban. Egyetlen kiadás. Ritka!