Magyar Tűzoltóság Könyve. Összeállította: Magyar Országos Tűzoltó Szövetség. A m. kir. belügyminiszter tűzrendészeti szakközege. Bp.,1925, Fővárosi Nyomda Rt., 17 sztl. lev.+240+333 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel.