15437.
29. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
Gustave Flaubert levelei. Kiszemelte és fordította: Komor Zoltán és András. Gyergyai Albert előszavával. Documenta Humana IV. Bp.,én.,Fővárosi Könyvkiadó Rt.,256 p. Kiadói aranyozott bordázott gerincű bibliofil félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, gerinccel. Számozott (100/1.!) példány.