15465.
29. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Völgyesi Ferenc: Férfi lélek - női lélek. A yang-yin elv a természetben. Bp.,1943, Vörösváry Kiadóvállalat, 432 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, a 6-11. oldalak között kijáró lapokkal. A szerző által dedikált.