15427.
29. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Bayer József: Shakespeare drámái hazánkban. I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp.,1909, Kisfaludy-Társaság,(Franklin-Társulat-ny.), XVI+746+XII+385 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, a gerincén hiányos címkével, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Egyetlen kiadás.