15447.
29. Gelaufene Gross-Auktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Babits Mihály: Levelek Iris koszorujából. Bp.,(1914), Nyugat, 94+ 2 p. Második kiadás. Korabeli átkötött aranyozott gerincű, álbordás félbőr-kötés, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.