3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1899 Eimsbüttel (Hamburg), Eppendorferweg, Christuskirche, Park, Lappenberg's Allee, Apostelkirche / streets, churches, park. Art Nouveau, floral, litho
T2