Kozma Lajos (1884-1948): Boldog Új Évet Kíván Kner Izidor Könyvnyomdáj... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/29/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Werbungen~11794/Kozma-Lajos-1884-1948-Boldog-Uj-Evet-Kivan-Kner-Izidor-Konyvnyomdaja-Gyoma-litografia-p~II1773125
1773125
11694
29
Advertisement
Beschreibung: Kozma Lajos (1884-1948): Boldog Új Évet Kíván Kner Izidor Könyvnyomdája, Gyoma, litográfia, papír, jelzett a nyomaton, 15x12 cm.
: adamek_réka
Katalognummer: