cca 1896 Munkácsy Mihály (1844-1900). Honfoglalás. Színes chromolitográfia. Kiadta Könyves Kálmán Rt. Nagyméretű litográfia. Üvegezett fa keretben. Keret sarkán kis sérülés 87 x 34 cm. / Settlement of the Magyars in Hungary. Large lithography 87x34 cm In glazed frame.