11012.
29. Gelaufene Gross-Auktion
Stich
4 000 HUF
16
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Balatonfüred. Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, foltos, 12x16 cm.