Hermann Győző(szerk.): A koppenhágai Jamboree 1924. A magyar cserkészcsapat részletes munkája. Bp., 1924, Magyar Versenycsapat. Későbbi félvászon kötéssel, ráragasztott borítólappal, kopottas állapotban.