1915 "Szövetséges hadjáratunk emlékére", emléklap, Grund V. utóda Bp.,... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/29/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Militaria~11792/1915-Szovetseges-hadjaratunk-emlekere-emleklap-Grund-V-utoda-Bp-serult-uvegezett-f~II1776767
1776767
11785
29
Military
Beschreibung: 1915 "Szövetséges hadjáratunk emlékére", emléklap, Grund V. utóda Bp., sérült, üvegezett fa keretben, 50×35 cm
: tánczos_gábor