1898 Emaillir Werke, Ferencz József emlék zománc pohár, jelzett, javít... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/29/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Kunst-Antikvitaten~11746/1898-Emaillir-Werke-Ferencz-Jozsef-emlek-zomanc-pohar-jelzett-javitott-kopott-m10-cm~II1770388
1770388
11061
29
11000
Art, antiquities
Beschreibung: 1898 Emaillir Werke, Ferencz József emlék zománc pohár, jelzett, javított, kopott, m:10 cm
: tánczos_gábor