1932 Kaesz Gyula (1897-1967): Boldog Új esztendőt kíván Kaesz Gyula, a... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/29/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Ex-libris-Kleingrafik~11744/1932-Kaesz-Gyula-1897-1967-Boldog-Uj-esztendot-kivan-Kaesz-Gyula-art-deco-Litografia-papC3~II1773136
1773136
10103
29
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: 1932 Kaesz Gyula (1897-1967): Boldog Új esztendőt kíván Kaesz Gyula, art deco. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, kis szakadással, 10x13 cm.
: adamek_réka