1926 A Tűzoltás. Gyakorlati tanácsadó. A tűzvészt megelőző és a tűz esetén teendő védőintézkedések és tudnivalók. Összeállította és kiadja: Tűzvédelmi ismeretek tára. Bp., Országos Központi Községi Nyomda Rt., 101 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.