Ausztria 1857. "Császári-királyi Mezőgazdasági Társaság Bécsben - Ötven éves jubileumi ünnepség 1857" fém plakett. Szign.: C. Radnitzky (107g/67mm) T:2- patina
/ Austria 1857. "KK Landwirthschafts-Gesellschaft in Wien - Fünfzig Jahrige Jubelfeier 1857" metal plaque. Sign.: C. Radnitzky (107g/67mm) C:VF patina