140 000 HUF
378,38 EUR, 411,76 USD
cca 1930 Emergé kerékpárgumi nagyméretű reklámplakát, litográfia, jelzett (Zsolt), Seidner Budapest, restaurált, 125x95 cm / Hungarian bicycle tire advertisement, large lithographic poster, restored, 125x95 cm