cca 1890 Fischer Ignácz Budapest talicska formájú virágtartó áttört sz... https://www.darabanth.com/de/grossauktion/28/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~11651/cca-1890-Fischer-Ignacz-Budapest-talicska-formaju-viragtarto-attort-szellel-kezzel-festett~II1642477
1642477
11118
28
70000
Beschreibung: cca 1890 Fischer Ignácz Budapest talicska formájú virágtartó áttört széllel, kézzel festett, jelzett, restaurált, 37×12 cm, m:20 cm
: tánczos_gábor